חוק מיסוי מקרקעין

חוק מיסוי מקרקעין - גבאי עמיאל יועצת מס

חוק מיסוי מקרקעין – כל הפרטים החשובים שלא ידעתם עליהם

חוק מיסוי מקרקעין מעסיק לא מעט אנשים, אך מה אתם יודעים עליו באמת? במאמר הבא נעשה לכם קצת סדר בדברים. אף אחד לא אוהב להתעסק עם בירוקרטיה, לעבור בין ממשק לממשק, העברת מידע לקויה בין הגורמים הממשלתיים, אנו עדים לתופעה כי מעל הציבור הרחב מרחפת עננה של חוסר וודאות והבנה מספקת בתחום מיסוי מקרקעין, דבר שגורם לאחוז גבוה מאוד של תשלום מס שבח מיותר. 

 מיסים המשולמים על רווח שנוצר למוכר בעקבות מכירת זכות במקרקעין, דירת הירושה, דירה שנייה, דירת יוקרה, חנות, קרקע, נכס וכדומה, מחויבים מתוקף "חוק מיסוי מקרקעין" בישראל. סכומי המס שמשלמים בעסקאות מקרקעין הם סכומים ניכרים, ובמקרים מסוימים קיימת חשיבות גבוהה לפריסתם, פיצולם או מימוש זכויות נוספות לצורך הקטנת נטל המס. 

כמו כן מסתבר שמרבית האנשים תושבי ישראל ותושבי חוץ כלל לא מודעים ליתרונות האפשריים וקבלת כספים בחזרה על ידי מימוש זכויותיהם שניתנו להם על פי חוק. מדובר על סכומים כספיים גבוהים שלאחר 4 שנים כבר לא ניתן לעשות דבר, הם יישארו ברשות המיסים לעד.

חוק מיסוי מקרקעין – איך נחשב את המס נכון?

יש הבחנה בין ביצוע עסקת נדל"ן מבחינה משפטית לבין חישובי המס בם מתמחים אנשי מיסים . חישוב וטיפול מיטביים במס שבח יעשה על ידי המתמחים במיסויי מקרקעין על ידי יועצי מס ורואי חשבון המתמחים במיסוי מקרקעין. החישובים הראשונים על פיהם משלמים מס שבח, למשרדי מיסוי מקרקעין, כלל אינם סופיים. הם למעשה מהווים מקדמה. החישוב הסופי נערך כחלק מההכנסה החייבת במס הכנסה, לפי פקודת מס הכנסה, שם, יש זכאות נוספת למספר רכיבים שעשויים לשנות את החישוב של השומה ואת תוצאת המס, שמשמעותה זכאות שלכם לקבל את הכספים ששילמתם בחזרה או את חלקם. אולם, לצורך קבלת כספים אלה נדרשים הגשות דוחות , מסמכים, טיפול ומעקב עד קבלת הכספים. 

במיסוי מקרקעין הולכים על בטוח – הולכים על משרד שמתמחה בתחום

אחד המשרדים הבולטים בטיפול בתחום חוק מיסוי מקרקעין הוא "גבאי עמיאל". ייחוד המשרד הינו ההתמחות בחישובי מיסויי מקרקעין והשבת כספים ששולמו בעודף בעקבות מכירת נכס מקרקעין. המשרד עובד עם צוות מומחים בתחום, עורכי דין בתחום מקרקעין, שמאי מקרקעין, יועצי מס ורואי חשבון המתמחים במיסוי מקרקעין .או כמו שהם מסבירים זאת בקיצור "המומחיות שלנו – הרווח שלכם". באמצעות צוות המומחים "גבאי עמיאל" בעלי יכולת לטפל במגוון עסקאות, על סכלה רחבה, וגם מאד מורכבות. התוצאה שהלקוחות נהנים מתוצאות גבוהות. במסגרת הטיפול נבדקים נתונים אישיים של המבצעים או המתכננים של עסקת המקרקעין ומשפחתם. בוחנים את כלל האפשרויות בחוק, שבאמצעותם ניתן לחשב מחדש ולהפחית את תשלום המס בצורה ניכרת. מתבצעים חישובים במצבים טרום עסקה וגם לאחרי העסקה. 

זה כבר לא סוד שהמדינה מחזיקה את הכספים ששולמו בעודף. ללא דרישה ובקשה מסודרת ומנומקת, בליווי החומר הדרוש, הדוחות וההשלמות הדרושים, לא מקבלים את הכסף המגיע בחזרה. ללא חישובים מיטביים מראש ותכנון טרום עיסקה עשויים לשלם מיסים עודפים. אנו ממליצים על "גבאי עמיאל" לטיפול בנושא המיסוי, חישובים מראש מימוש זכויות והחזרת כספים המגיעים להם מהמדינה. בקרו באתר לעוד מידע אודות מיסוי מקרקעין

מוזמנים ליצור קשר באזור "צור קשר" באתר או באמצעות אחד מפרטי הקשר כאן.

פרטי התקשרות office@gatax.co.il 

טלפון המשרד 077-2307058

ראו עוד: החזר מס שבח | חישוב מס שבח לינארי | יועץ מס | מימוש זכויות רפואיות | הפחתת מס שבחמס שבח על קרקע

מאמרים פופולריים
אל תוותרו על זכויתכם
השאירו פרטים
ותוודאו את זכויתכם עוד היום!

בדוק זכאות למימוש זכויותיך ללא עלות:

המומחיות שלנו, הרווח שלכם