מיסוי מקרקעין

למה אתם צריכים את זה?

הציבור בישראל משלם מיליוני שקלים מיותרים לרשויות במס. אם ביצעתם עסקת מכירת מקרקעין, כנראה שגם אתם שילמתם כספים מיותרים. אנחנו כאן כדי לעזור. לתכנן מראש ולטפל כדי שיחזירו לכם!

בעלי נכסים בישראל, בין אם הם תושבי המדינה או תושבי חוץ מבצעים מכירות נכסים, זכויות במקרקעין, בלי שתהיה להם הבנה מספקת בתחום מיסוי מקרקעין. בישראל, קיימת עננה של אי ידע סביב נושא המיסוי במקרקעין ונכסים, מה שגורם לאחוז גבוה מאוד של תשלום מס שבח מיותר. 

המיסים המשולמים על רווח שנוצר למוכר בעקבות מכירת זכות במקרקעין, מחויבים מתוקף "חוק מיסוי מקרקעין" סכומי המס שמשלמים נישומים בעסקאות מקרקעין הם סכומים ניכרים, ובמקרים מסוימים קיימת חשיבות גבוהה לפריסתם או פיצולים לצורך הקטנת נטל המס. נמצא כי מיעוטם של האזרחים מפחיתים את תשלום המס על ידי מימוש ומיצויי זכויותיהם הקבועות בחוק מיסוי מקרקעין ופקודת מס הכנסה. כמו כן מסתבר כי הנישומים כלל לא מודעים ליתרונות האפשריים וקבלת כספים בחזרה על ידי מימוש זכויות שניתנו להם על ידי המחוקק.

אנו רואים חשיבות גבוהה בהגדלת מספר הנישומים המממשים וממצים את הזכויות המגיעות להם, ובכך ישלמו הנישומים תשלומי אמת ולא תשלומים בעודף לרשות המיסים. וזאת למרות הקושי הבירוקראטי, ולמרות הממשק הלקוי בין משרדי מיסוי מקרקעין למס הכנסה. מדובר על סכומים כספיים גבוהים שלאחר 4 שנים כבר לא ניתן לעשות דבר. הם יישארו ברשות המיסים לעד.

תפסיקו לשלם מיסים מיותרים

ניתן לחשב ולטפל במס המגיע על ידי העוסקים בתחום המיסים באמצעות יועצי מס ורואי חשבון המתמחים במיסוי מקרקעין. אתם יכולים לקבל את הכספים העודפים ששילמתם בחזרה. החישובים הראשונים על פיהם משלמים מס שבח, למשרדי מיסוי מקרקעין, מהווים מקדמה והחישוב הסופי יהיה כחלק מההכנסה החייבת לעניין פקודת מס הכנסה, שם, יש זכאות נוספת למספר רכיבים שעשויים לשנות את החישוב של השומה ואת תוצאת המס, שמשמעותה זכאות שלכם לקבל את הכספים ששילמתם בחזרה. אולם, לצורך קבלת כספים אלה נדרשים הגשות דוחות והגשת כל הנדרש, טיפול ומעקב עד קבלת הכספים. במסגרת הטיפול אנו בוחנים נתונים אישיים של המוכר ומשפחתו, בוחנים את כלל האפשרויות בחוק, באמצעותם ניתן לחשב מחדש ולהפחית את מס בצורה ניכרת.  

הודות לידע הרב שצברנו, אנחנו מסייעים לציבור בישראל ולתושבי חוץ לקבל את החזרי המס המגיעים להם, ששילמו בעודף. וכן, להימנע מתשלום מס מיותר בעתיד.

שיתוף פעולה פורה הוא המפתח להצלחה

אנו עובדים בשיתוף פעולה צמוד עם שורה ארוכה של מומחים בעלי ידע וניסיון רב, עם הכרות עם המשרדים השונים של מיסוי מקרקעין, מס הכנסה ומע"מ מה שמבטיח אחוזי הצלחה גבוהים בהשבת החזרי מס ללקוחותינו. שיתוף פעולה זה מקנה יכולת לטפל במגוון עסקאות, גם מאד מורכבות והלקוחות נהנים מתוצאות גבוהות. 

חגית גבאי עמיאל יועצת המס וצוות המומחים בחברה, ממגוון מקצועות שמיסויי מקרקעין הוא התמחותם. עורכי דין בתחום מקרקעין, שמאי מקרקעין, יועצי מס ורואי חשבון המתמחים במיסוי מקרקעין ועוד. באמצעות שיתוף הפעולה זה אנחנו מביאים להשבת סכומי כסף גדולים ללקוחותינו.

איכס, בירוקרטיה.

אף אחד לא אוהב להתמודד עם הביורוקרטיה, אף אחד לא אוהב שמטרטרים אותו בין משרדים שאין ביניהם ממשק והעברת המידע ביניהם לקויה. ומי בכלל רוצה להתעסק עם רשויות המס. בנוסף מורכבות הנושא ומיעוט הידע בנוגע למיסוי מקרקעין בקרב בעלי המקצוע השונים הביאו אותנו להיכנס לתחום בעוצמה, על מנת לסייע למצות את הזכויות המגיעות.

אנו מתמחים בהחזרי מס שבח ומטפלים גם בהחזרי מס רכישה, תוך מתן טיפול מלא – מבדיקת השומה ששולמה למשרדי מיסוי מקרקעין ועד להשבת הסכומים המגיעים לכם על פי חוק.

אנו נעשה את כל הדרוש כדי שתקבלו את המגיע לכם.

מעוניינים בשירות יועצת מס ומיסוי מקרקעין מקצועית? לחצו כאן >>>

אם יעברו 4 שנים מביצוע עסקת הנדל"ן, הכסף שלכם יישאר ברשויות המס לעד.

השאירו פרטים עכשיו:

אל תוותרו על זכויתכם
השאירו פרטים
ותוודאו את זכויתכם עוד היום!

בדוק זכאות למימוש זכויותיך ללא עלות:

המומחיות שלנו, הרווח שלכם