למה דווקא אנחנו?

טיפול בעסקאות מקרקעין - זו המומחיות שלנו.
כי המומחיות שלנו, הרווח שלכם.

אנו מודעים לרתיעה ולחשש להתמודד עם המערכת הבירוקרטית, בנוסף אכן התחום מאוד מורכב. מיעוט הידע בתחום מיסוי מקרקעין, מס שבח, מס רכישה ומיעוט המתמחים בתחום מס זה, אכן יוצר עלטה. 

לאור הבנתנו זאת אנו מאפשרים טיפול מלא מתחילה ועד סיום. החל מזיהוי ובדיקת השומה ששולמה למשרדי מיסויי מקרקעין ועד להשבת הסכומים המגיעים לכם על פי חוק לחשבון הבנק שלכם. גם אם תהליך זה לא תמיד קצר, אנו לא מוותרים ועושים את כל הדרוש על מנת להגיע להצלחה עבור הלקוח. 

כמו כן אנו עורכים חישובים טרום ביצוע עיסקאות נדל"ן, וזאת על מנת להגיע לתכנון מיטבי שמשמעותו חיסכון במס שיכול להסתכם בסכומים גבוהים ביותר.

עסקאות וחוזים נחתמים על ידי עורכי דין והעובדה הזו נכונה גם לגבי תחום המקרקעין. יחד עם זאת, כאשר מדובר בחישובי מס – מיסוי מקרקעין כדאי להיעזר ביועץ מס ורואי חשבון שהתמחותם במיסוי מקרקעין. בדיוק כאן אנו נכנסים לתמונה. אנחנו מתמחים בחישובי המיסים, כולל מיסוי מקרקעין, מס הכנסה ומע"מ ומטפלים בעסקאות מקרקעין רבות מדי שנה.

למה דווקא אנחנו?

100% שירות

אתם תעבירו לנו את הפרטים והמסמכים הדרושים ואנחנו נפעל עבורכם בצורה מקצועית עד שתקבלו את ההחזרים המגיעים לכם לחשבון הבנק שלכם 

כי אכפת לנו

שמנו לנו למטרה להשיב כספי מיסים מיותרים לבעליהם ולממש את הזכויות המגיעות להם למען  איכות חיים ללקוחותינו

צוות מומחים מקצועי

צוות החברה כולל מומחים ממגוון מקצועות, שכולם מתמחים במיסוי מקרקעין. עורכי דין, שמאים, יועצי מס, רואי חשבון, אשר מטפלים במקצועיות גבוהה כדי להבטיח החזר שבח מקסימאלי

הבירוקרטיה עלינו

הליך קבלת החזרי המס והבירוקרטיה המורכבים הם עלינו. אנו מובילים את התהליך, מטפלים בכל השלבים אתם מגישים טפסים ואנו מטפלים לאורך כל  התהליך 

מומחים במיסוי מקרקעין

מומחי המיסוי שלנו מכירים את החוק על בוריו, מה שמבטיח הצלחה בהשבת המס ללקוחותינו ובמימוש הזכויות המקסימאליות 

לא מוותרים על מה שמגיע

עושים מאמצים מקצועיים וממוקדים להשבת הכספים המקסימליים המגיעים לכם בחזרה

נשיב לכם את כל הכספים העודפים ששילמתם לרשות המיסים

הידע והניסיון שצברו גבאי עמיאל וצוות מומחי החברה, בעבודה מול רשויות המס, מאפשרים לנו לסייע ללקוחותינו לקבל החזר מס מלא. אנחנו לוקחים בחשבון את כלל הפרמטרים המשפיעים על התשלום הסופי ומצליחים להשיב כספים רבים ששולמו בחישוב הראשוני שבוצע במעמד שידור העסקה למשרדי מיסוי מקרקעין. 

אנו רואים חשיבות רבה לזכויות וההטבות המגיעות לכלל תושבי ישראל ותושבי החוץ, זכויות שלצערנו לרוב לא תמיד מתממשות. אנו רואים בפעילותינו – החזרת הכסף ששולמו בעודף לרשות המיסים – שליחות. הזכויות הללו מגיעות לכל אחד מאיתנו, ואנחנו כאן כדי לעזור לכם לממש אותן.

מחזירים לכם את כל הכסף

בבדיקות שאנו עורכים למשלמי מס שבח, ובמקרים מסוימים גם מס רכישה, אנו רואים סכומי כסף גבוהים המגיעים ללקוחותינו ומוחזרים להם. אנו שמחים להיות אלה שעוסקים במלאכת ההחזר.

תהליך העבודה שלנו כולל בירור מקיף, במסגרתו מועברים אלינו המסמכים המלמדים על העסקה. אנו בוחנים כל מקרה לגופו ומכינים את כל הנדרש לפי הזכאויות ולפי החוק. מגישים למשרדים השונים ברחבי הארץ ומטפלים לאורך התהליך עד שהכסף מוחזר לחשבון הבנק של הלקוח.

תכנון מוקדם = פחות מס

אנו מבצעים גם ייעוץ טרום עסקה, במטרה למנוע שגיאות ותשלום עודף. מיסוי מקרקעין הינו תחום מורכב, משתנה ומתעדכן ובעזרת תכנון נכון מראש של השבחת ומכר נכסי וזכויות המקרקעין ניתן  למנוע תשלומי מס כבדים. 

בדוק זכאות להחזרי מס שבח ומקרקעין. הבדיקה חינם

בדוק זכאות למימוש זכויותיך ללא עלות:

המומחיות שלנו, הרווח שלכם